Protherm Kartal kombi servisi

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
Kartal Protherm kombi servisi

7/24 Kartal Protherm kombi servisi. Kombi bakımlarınızı düzenli olarak yaptırıyormusunuz? Düzenli yapılmayan kombi bakımları sizlere çok ciddi meblağlarda fatura olarak geri dönecektir. Hem su hem doğal gaz ile çalışan kombilerinizin düzenli bakımları yapılmadığı takdirde yedek parçalarının kullanım ömrü azalacak, yeterli ısınma performansını sağlayamacaktır. Kış aylarına girmeden yapılacak özellikle filitre temizliğ, genleşme tankının havasının doldurulması, sensörlerinin doğru çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi çok ama çok önemlidir. Bakımlarınız için bir telefon açıp randevu almanız yeterlidir.

Kusursuz ve Hızlı Protherm teknik servis

Güvenilir ve ekonomik Protherm Kartal Kombi servisi. Bakımları yapılmayan kombiler arızalandığında tüketici çok sabırsız hemen arızanın giderilmesini istiyor bu durumda hizmet veren kişinin sakinliği ile işini en kısa süre içerisinde yapması kişiyi son derece mutlu edecektir.

Kartal Protherm teknik servis

Protherm kombi kart tamiri, Akış şalteri, Protherm sensör, Ntc, Protherm kombi petek temizliği, Protherm eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Protherm Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Protherm klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Protherm fan motoru, Protherm sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.