Protherm Kartal Kombi Petek Temizliği

Tıkla Ara : 0216 443 32 48
İlaçlı petek temizleme

Kartal Protherm petek temizleme servisi. Suyun ana makinada ısınıp içinde dolaştırdığı su ile mekanlarınızın ısınmasını sağlayan petek ve radyatör sisteleri yılların vermiş olduğu birikim ile paslanma, kireçlenme, tortu, pislik birikimi gibi sebepler nedeniyle tıkanmaktadır. Peteklerinizin düzgün ısınmaması, sağırlaşması durumunda peteklerinize ilaçlı makina ile temizlik hizmeti veriyoruz.

İlaçlı Radyatör ve Petek Temizleme

Petek temizleme işleminde kimysal ilaç kullandığımızı ve bazı riskler taşıdığınıda kabul etmemiz gerekiyor. Çok eskimiş, delinme riski olan peteklerinize ilaçlı temizlik yaptırmanızı uygun görmüyoruz ve yerinde müşterimize delinme ve su akıtma gibi problemlerin oluşabileceğini bildiriyoruz.

Kartal Protherm radyatör temizleme

Protherm kombi kart tamiri, Akış şalteri, Protherm sensör, Ntc, Protherm kombi petek temizliği, Protherm eşanjör, Plakalı eşanjör, Sirkülasyon pompası, Üç yollu vana, Üç yollu iç takım, Manometre, Protherm Gaz valfi, Ateşleme trafosu, Protherm klima yedek parça, Devirdaim pompası, Kazan, Brülör yedek parça, Diyafram, Akış türbini, Protherm fan motoru, Protherm sıcak su svici, Prosestat, Limit sensör.